Prečo som sa rozhodol písať blog?

Niekedy informácia putovala z jedného miesta na druhé mnoho dní. Napríklad v 18. storočí z Ameriky do Európy to loďou trvalo aj pár týždňov, ak vôbec informácia došla. Poštovým dostavníkom informácia z Bratislavy do Košíc putovala 7 dní. A poštový holub správu priniesol za deň, či za časť dňa.

Ale dnes pristane informácia vo Vašom PC v podstate okamžite.

Informácie sú veľmi dôležité.  A veľmi dôležité sú pre nás tie zdravotné.

Na internete sa nachádza množstvo zdravotných informácii. Je dobré, keď ich niekto za Vás kriticky cielene pretriedi. Ušetrí to váš čas.

Blog je dnes najlepší, najpohodlnejší  spôsob šírenia zaujímavých a užitočných informácií. Tento blog sa venuje cielene novým  informáciám o pohybovom systéme. 

Budem sa snažiť, aby ste na mojom blogu nachádzali iba užitočné a zaujímavé zdravotné informácie. Ak niektorý článok prečítate, dole je ikonka, kam môžete k blogu napísať aj svoj názor. Je cenný pre iných, je veľmi dôležitý pri korekcii hľadania správnej cesty k cieľu. A cieľ je zdravý a slobodný pohyb.

Blogy a aj hore pridané dva eBooky  zdarma sú výsledkom časovo nie jednoduchého rešeršovania, hodín na internete  a výskumu v literatúre.

Žiaľ, zdravie je komplexná téma a hľadanie správnych informácii stojí veľa času. 

Už som sa tejto téme venoval v minulosti a napísal som o nej zaujímavú knižku: Stravou k paličke? Cielene sa v nej venujem téme vplyvu stravy na pohybové ústrojenstvo. Knižka tak tiež ukazuje cestu možnej liečby pohybového ústrojenstva stravou. Ukazuje sa, že strava je mimoriadne dôležitá pre udržaniu zdravého pohybového ústrojenstva až do vysokého veku. Správne stravovanie je preto to najdôležitejšie. Ale rôzne cvičenia ho tiež  podporujú. Blog bude tému stravovania dopĺňať o príbuzné oblasti a predpokladá sa, že túto tému správneho stravovania čitateľ už ovláda. 

Aby som čitateľom mohol prinášať informácie, túto knižku čitateľom ponúkam za malý poplatok. Kúpou veľmi zaujímavej knihy podporíte iný výskum a rešerše na tému zlepšovania pohybového ústrojenstva v budúcnosti.

Skutočne sa dobre stravujeme? Skutočne pre naše nohy a chrbticu robíme všetko, čo by sme mohli?

Píšte a navštevujte facebook. Teším sa na vaše pripomienky a názory. 

Správca stránky

Možno aj Vás bolia kolená. Myslíte si, že je to dedičné, že to ide s vekom Pomáham ľuďom porozumieť, prečo trpia neznesiteľnými bolesťami kolien, nepríjemnou bolesťou bedier, či drobných kĺbov. Dnes viem a chcem pomôcť všetkým ich pohybové ústrojenstvo vrátiť späť v čase. Vysvetľujem prečo, ako a čo zmeniť, aby ste sa aj vo vyššom veku cítili opäť pohybovo slobodní!Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.